PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638424}
6,8 720
ocen
6,8 10 1 720
6,3 3
oceny krytyków
Wilq Negocjator
powrót do forum filmu Wilq Negocjator

Gdzie zobaczyć

ocenił(a) film na 7

Film niby po premierze ale nie widać żeby grały go jakieś kina. To była premiera na jakimś festiwalu? Kiedy wchodzi do kin?

ocenił(a) film na 8
Koziol_7

Jak ktoś nie wie, 12 października ukaże się na VOD.pl

ocenił(a) film na 7
speiderman

Dzięki

Koziol_7

tu można zobaczyć: http://vod.pl/filmy/wilq-negocjator/2n09h

ocenił(a) film na 7
jmarley

Już oglądałem, muszę przyznać, że mnie rozczarował. Humor i klimat OK, ale dlaczego oni tyle robili ten film. South Park robią w 7 dni, o Wilq słyszałem już chyba w 2012. Szkoda, że nie było chociażby Alc-mana albo Entombeda, nie wspominając o Mikołaju, Słabym Wielbłądzie czy Jurze. Dla mnie potencjał komiksu został zmarnowany. Fakt, że animacja trwa 8 minut i ciężko byłoby upchać więcej wątków, ale ja cały czas myślałem że będzie to pełnometrażowy film jak o Jeżu Jerzym. Mam mocno mieszane uczucia, niby jest absurdalny humor i barwny język Wilqa ale z drugiej strony jakby to był komiks, to pewnie na 1 planszę max. Czekam więc dalej na film o Wilq, może być serial, bo ta animacja tylko rozbudza apetyt, dla mnie może być najwyżej trailerem czegoś konkretniejszego.

ocenił(a) film na 8
Koziol_7

To było raczej coś w stylu animacji testowej. Jak się przyjmie, to może będą fundusze na film pełmometrażowy lub jakaś telewizja zamówi serial animowany. Taka animacja nie jest raczej bardzo kosztowna, więc jak ktoś opłaci trochę większą ekipę, to jest szansa, że coś ruszy.

ocenił(a) film na 7
DonDominik

Jako zwiastun sprawdza się dobrze. Dziwi mnie tylko po co do filmu trwającego 8 min robić jeszcze zwiastun, a sama produkcja (jak zresztą sam zauważyłeś i z czym się zgadzam) nie wymagająca dużego budżetu, czy pracy sztabu ludzi trwała tyle czasu. Mimo wszystko wierzę w braci Minkiewiczów, bo do Wilqa mam duży sentyment (pierwszy raz czytałem chyba z 10 lat temu w Produkcie :)) Jak pisałem wcześniej: wciąż czekam coś konkretnego.

ocenił(a) film na 8
Koziol_7

Animacja jest raczej biedna, ale scenariusz zabawny i Eryk Lubos wymiata w tytułowej roli. Również bym chętnie obejrzał coś dłuższego w tym temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones